AS web programmas komplekss (grāmatvedība interneta)

    Dotais komplekss dod Jums iespēju darbam ar sistēmu no jebkura pasaules geogrāfiskā punkta. Jums ir iespēja strādāt ofisā, mājās, mašīnā, vilcienā, Krievijā, ASV, - visūr, kur Jums ir pieja INTERNETa tīklam (online. cloud computing). Līdz ar šo tiek atrisināta sinhronā filiālu, tirdzniecības pārstāvniecību u.t.t. darbības iespēja vienotā datu bāzē. Un turklāt, dati ir vienmēr aktuāli. Nav ierobežots vienlaicīgi strādājošo lietotāju skaits.
   Vissvarīgākais ir tas ka Jūms vairāk nav jādomā zem kuras operētājsistēmas strādāt: ja Jums patīk Microsoft - srādājiet zem Windows, patīk Apple - strādājiem zem Mac OS (vajag atzīmēt, ka zem šīm operētājsistēmām AS web komplekss strādā no 2009.gada sākuma un tā darbības kvalitātei nav nevienas pretenzijas), ja nevēlaties maksāt par operētājsistēmu - izvēlieties operētājsistēmu Free/Open Source (Unix, Linux)
    AS
komplekss strādās visūr kur strādās Internet browser. Par vislabāko un stabilāko Internet browser mēs uzskatām Firefox, turklāt tas strādā praktiski zem jebkuras operētājsistēmas. Tikpat stabili stradā NETSCAPE NAVIGATOR, Google Chrome,  SAFARI (zem Windows, под Mac OS толком не проверял),  INTERNET EXPLORER 7 un 8 (правда он не соответствует спецификациям W3C и я его не люблю), а вот с OPERA проблемы под OPERA 9.2 viss stradā teicami, bet  OPERA 9.6 ir radušās niances, toties, ņemot to vērā, - viss strādā,  OPERA 10 намного лучше, но еще есть странности.
   Viss AS komplekss ir uzrakstīts uz matemātikas ar atklātu pirmkodu  Free/Open Source, un nekādu tiesisku problēmu nav jārodas. Jums ir iespēja datu eksportēšanai kā Excel (Microsoft Office), tā arī Calc (OpenOffice).(gribās atgādināt, ka uz šo brīdi elektroniskās tabulas ir visizplatītākais informācijas izlaupīšanas veids).

   AS web komplekss ir  turpmākā AS kompleksa attīstība, kaut daudzi risinājumi ir kardināli pārstrādāti. Mēs ilgi taisījamies nākamās versijas izstrādāšanai, jo nevarējam izvēlēties matemātiku. Mēģinājam rakstīt uz Java (Sun Microsystems), bet sanāca smagnēji un lēni. Un beidzot, ar Ajax parādīšanos problēma tika atrisināta. Visa sistēma ir uzrakstīta uz:

  • php 5 
  • HTML 4.1
  • Javascript
  • Ajax
  • Postgre SQL 9 (kaut var strādāt ar citām SQL datu bāzes pārvaldības sistēmām).

   HTML dokumentu kodēšana - UTF-8. Visas AS web kompleksa sistēmas uztur krievu un latviešu valodu, bet ASGL web papildus latviešu un krievu valodām, - angļu
Oficiāli kompleksu izstrādāšanā mēs palaidām 2007.gada 1.janvārī. Uz 2009.gada 1.janvāri jau strādā divas AS kompleksa sistēmas:

  • ASGL web - Kompleksā grāmatvedības uzskaites sistēma online.
  • ASMT web - Realizācijas un marketinga sistēma online (iekļauj sevī E-Shop).
  • ASRZ web  - Система расчета заработной платы online
  • UTIL web    - AS web kompleksa UTILITIES.
  • AS shop - Internet veikals.

Ir izstrādātas datu pārsūknēšas programmas no iepriekšējās AS komleksa versijas.
Turpmāk tiek plānota jauna ASRZ - automatizētās darba algas aprēķina sistēmas versija - ASRZ web. 

   Kopumā, manā vērtējumā, komplekss ir izdevies veiksmīgs: tas ir viegls, ātrs un drošs.

    SIA "AS Sistēmas" garantijas saistības 

UZMANĪBU: SIA "АS Sistēmas" neņen papildmaksu par lietotājvietu skaitu, t.i. lietotājam, iegadājoties AS web kompleksa sistēmu, ir tiesības uzstādīt to uz jebkuru daroru skaitu tīklā.

    SIA "АS Sistēmas" nodrošina sistēmu uzraudzīšanu, savlaicīgi ieviesot tajās saistītās ar LR likumdošanas normatīviem dokumentiem izmaiņas. Turklāt, tiek pastāvīgi izlaistas jaunas, uzlabotās sistēmu versijas, kuras ir pilnīgi saderīgas ar iepriekšējām to versijām.
   Komplekss AS web - WEB grāmatvedības uzskaites sistēma internet.

 


Pīkola iela 29-6, Rīga, Latvija, tālrunis (+371) 29220354